Mobil Teknoloji

iPhone 8 İlk İzlenim Ve Özellikler

Yazan kişi Rothstein

Eğer bir akıllı telefona sahip olmak isteseniz eminim ki birçok kişi iphone olmasını ister. Fiyat bakımından diğer telefonlara göre biraz daha pahalı olduğu için herkes kullanamaz. Her yıl bir başka modelini piyasaya süren apple, bu senede İphone 8’i piyasaya süremeye hazırlanıyor.

Apple günümüzde pahalı olmasına rağmen sunduğu güvence fiyat kalitesiyle dünya genelinde birçok kullanıcıya sahiptir. Her sene küçük değişikler yapsa bile çok yerinde yaptığı değişiklikler sayesinde kullanıcaların vazgeçemediği bir model olmayı başarmıştır. Sunduğu standart özellikleri de oldukça kaliteli ve beğenilen özelliklerdir. İşletim sisteminden tutun tasarımına ses özelliklerine kadar her şeyi tamamen son teknolojiye uygun dizayn edip sunması da bu kadar büyük çapta kullanıcı oluşmasını sağlıyor.

Peki bu sene piyasaya sürülen iphone 8 modeli hakkında bilgiler nelerdir? İphone 8 modeliyle son zamanlarda yine gündemin trendi olan Apple İphone 8 için özellikleri de çaktırmadan duyurdu. İphone 8 Apple’nin 10. Yılına özel olarak tasarlandı. Konsept tasarım olarak MacBook Pro’lar da olan Touch Bar eklemesi yapıldığı biliniyor. Bu ekleme sayesinde Apple firmasının tasarımla birlikte telefonun işlevlerini de iyileştirmeye olanak sağlayacaktır. Kesin olmamakla birlikte İphone 8 telefonunda çift kamera kullanılacağı tahmin ediliyor. Katlanabilir ekran de yeni gelecek özelliklerden olması bekleniyor. Bu özellik ilk piyasaya sürüldüğünde telefonun çok dikkat çekmesine ve ilk satışlarda patlama yapmasını sağlayacak olması bekleniyor.

Yazar Hakkında

Rothstein

3 Yorum

Yorum Bırak