Hakkımızda

İnternetin gelişmesi ve olanakların artmasıyla birlikte, birbirinin kopyası hatta aynısı olan siteler gün geçtikçe artıyor. Farklı isim ve farklı yöneticiler, fakat konsept ve sonuç yine aynı yere çıkıyor. Kalitesizlik. Belki de bu kalite arayışının sonucundan doğmuştur Piksel Canavarı. Piksel Canavarı da her ne kadar o sitelerden henüz sıyrılamamış olsa da, kaliteli sistemi ve öyle ayaküstü yazılmamış üstünde düşünülmüş yazılarıyla bu platforma renk katmaya hazırlanıyor.

Piksel Canavarı nedir? Piksel Canavarı, birçok hayalin temelinin atıldığı bir sitedir brown.media ekibi için. Piksel Canavarı, bir hayal ve o hayale dahil olan diğer hayalci kafaların oluşturduğu bir birlikteliktir. Her zaman istediğimiz site, biraz rötarlı da olsa bu yazın sonunda kuruldu ve şu an birçok kaliteli yazarı ve yazılarıyla karşınızda.

Piksel Canavarı’nın ilk birkaç günü teknoloji ve internet üzerine yazılar hakkında gitti. Fakat daha sonradan, hep istediğimiz kültür kısmını da siteye katmayı başardık ve birçok yazımızla kategoriyi güçlendirdik. Piksel Canavarı, kendi sloganımızla; kültür, bilim, teknoloji ve yaşam hakkında bilgi kaynağıdır. İleride daha fazla siteye yayılmayı düşünsek de, şu an için tek bir site altından elimizden geldiğince farklı ve önemli bilgiyi kendi kalitemizi de ortaya koyarak size sunmaya çalışıyoruz.

Sitenin ismine de anlam yüklemek gerekirse, şöyle diyebiliriz. Bu siteyi kuran biz brown.media ekibi, kurana kadar çok garip yollardan geçtik ve interneti bit bit arşınladık, adeta internetin piksel canavarları olduk çıktık. Temel amacımız ise sizi de bit bit, piksel piksel dolaştırarak ‘piksel piksel hayatlar‘ımıza dahil etmek ve sizi de bir piksel canavarı yapmaktır.