Kültür Sinema

Ninja Kaplumbağalar 2 – Yeni Fragman

Yazan kişi Rothstein

Ninja Kaplumbağlar’ın 2014 yılında çıkan ilk filmini büyük bir zevkle izleyip ikincisi için gün sayanlardansanız eğer, bu fragman heyecanınızı arttıracak. Gişede 493 milyon dolar gibi büyük bir rakam yakalayan Paramonut Pictures imzalı filmin devam filminin tam adı ise Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows, yani Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden.

Daha önce de söylediğimiz gibi, bu sefer yönetmen koltuğunda ilk filmin yönetmeni olan Jonathan Liebesman değil Isırık Boyutu ve Earth to Echo filmlerine imza atmış David Green oturuyor. Önceki filmin başarısını ikiye katlayacağına inandığımız bir isim, Ninja Kaplumbağalar evrenindeki en önemli yan karakteri canlandırmak için geliyor! Arrow dizisinden tanıdığımız Stephen Amell, çizgi film ve çizgi romanda maskesi ve hokey sopasıyla özdeşleşmiş Casey’i canlandıracak.

Ayrıca filmde yine aynı isimleri kaplumbağalarımızı canlandırırken göreceğiz –eh aslında kendilerini pek de göremeyeceğiz, daha çok duyacağız diyelim. Stephen Amell’ın yanı sıra, önceki filmde yer alan Megan Fox’u bu filmde de izleme şansını yakalayacağız. Hem Ninja Kaplumbağalar hem de Megan Fox! Muhteşem karışım. Megan Fox’un güzelliğine bu filmde rakip de var! Victoria’s Secret defilesinin önde gelen isimlerinden Brezilyalı güzel Alessandra Ambrosio da kaplumbağalara eşlik edecek.

Yapımcılığını yine Michael Bay’in üstleneceği ve bize göre gayet başarılı olan ilk filmden bile iki üç kat daha başarılı olacak film, 23 Haziran 2016’da vizyonda. Önceki fragmanı izlemek için buraya tıklayabilirsiniz. Son fragman ise aşağıda:

Yazar Hakkında

Rothstein

3 Yorum

  • bu filmin 1 ini izledim vede 2.cisi çıkacak sanırım fragmanı izledim vede 1deki gibi güzel filme benziyor

  • Biraz evvel izledim hatta yazısını da paylaşacaktım ama vazgeçtim. Yaşın getirmiş olduğu şeylerden mi nedir içimde bu tür filmler için heves bitmiş durumda. Genel olarak güzel film. Biraz senaryoda mantık hataları olsa da 7+ pek rahatsız olmayacaktır bu durumdan.

    • İlkinin üzerine bir şey katamadığını düşünüyorum. Ne gerek vardı? dedirten bir film bence. Casey’nin hikayesi işin içine girmese ilk filmin altında tamamen ezilirdi muhtemelen. Casey’nin etkisi oldu. Hollywood’daki film kirliliğine bakılınca güzel film mi? Evet. Kaliteli mi? Eh işte.

Yorum Bırak