Mobil

Xiaomi Mi MIX 2 bomba gibi geliyor!

Yazan kişi Rothstein

 

Xiaomi Mi MIX modeli geçen yıl çerçevesiz görünümü ile binlerce kişinin dikkatini çekmeyi başarmıştı. Şimdi ise yenisi olarak Xiaomi Mi Mix 2 hakkındaki bilgiler büyük bir ilgi görüyor. Modelin tamamını incelediğinizde bomba gibi bir ürünü kullanacağınızı görebileceksiniz.

GearBest’te özellikleri ile ilgili detayların ortaya çıktığı modelle ilgili en ince ayrıntıları sizlerle paylaşacağız.

Mi MIX 2 Depolama Özellikleri Nelerdir?

Birbirinden farklı üç varyasyonu ile karşımıza çıkacak olan Mi MIX 2 için 4GB RAM +128 GB depolama, 6 GB RAM + 128 GB depolama yer alacaktır. En üst modelinde ise 8 GB RAM ve 256 GB dahili depolama alanı bulunmaktadır. Bu cihaz Snapdragon 835 işlemcisinden gücünü alarak sizi kendisine çekmeyi başaracaktır.

Xiaomi mi mix 2 özellikleri

Mi MIX 2 Ekran ve Kamera Özellikleri Nelerdir?

Ekranına baktığınızda 6.4 inç boyutunu ve 1440 x 2540 çözünürlüğü bulunan AMOLED panelini görecektir. Kamerasında ise 19 MP ana kamerası ve 13 MP değerinde ön kamerası bulunacaktır.

Mi MIX 2 Ne zaman tanıtılacak?

Henüz resmi bir tanıtımı yapılmayan Xiaomi Mi MIX 2 modeline dair elde edilen bilgileri sizlere aktardk. İlerisi için yapılacak resmi duyuruları ve Mi MIX 2 çıkış tarihini de sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Söylentilerin ne kadarının gerçeği yansıtacağına dair merak ettiğiniz sorularınızın yanıtlarını pek yakın zamanda alacağınızı belirtebiliriz.

Yazar Hakkında

Rothstein

Yorum Bırak