Oyun

Angry Birds Evolution Çıktı!

Yazan kişi Rothstein

Akıllı telefonların piyasaya çıkması ile hayatımıza giren Angry Birds oyunu hala ilk günkü popülerliğini koruyor. Sürekli yeni oyunları ve modlarıyla oyun severleri memnun eden oyunun son versiyonu Angry Birds Evoluition yayınlandı. Rovio şirketi tarafından tasarlanıp geliştirilen oyunun son versiyonu herkes tarafından ilgi ve merakla bekleniyordu.

Oldukça kızgın kuşlar ile yaramaz domuzların arasındaki savaş ilk gün ki gibi hala devam ediyr. Rovio şirketi tarafından yayınlanan oyun klasik sıra tabanlı rol yapma savaşı türünde dikkat çekiyor. Oyunda Kuş Adasında yer alan şeytani Bacon A.Ş’ye karşı bir savaş veriyorsunuz. 100’den fazla modeli bulunan kuşları domuzlarla savaşta kullanabileceksiniz. İlk oyunların aksine farklı bir tarzda oyun sergileyen Angry Birds Evolution sevenlerini şaşırtacak türden.

Ayrıca oyun içerisinde haftalık etkinlikleri barındırarak oyunculara çeşitli hediyeler kazandırıyor. Nadir kuş edinmeden klan kurmaya kadar birçok özelliğin yer aldığı oyun online tarzda bir oyuna dönüştürülmeye çalışıyor. Oyunda yer alan savaş arenasında PvP turnuvaları düzenleniyor ve takımlar halinde savaşılıyor.

Android ve İOS işletim sistemleri için indirilmeye hazır!

İOS ve Android marketlerde yerini alan Angry Birds Evolution oyununu ücretsiz oynayabilmeniz mümkün. Ek olarak oyunda aylık ücretli bir versiyon bulunmakta. Aylık olarak 24,99 dolar ödeyerek sahip olabileceğiniz bu üyelik birçok özellik barındırmakta. Aylık ücretin birçok ülkede kullanıcılar tarafından fazla bulunması üzerine Rovio şirketine şikayetler yağmaya başlamış durumda. Bazıları pahalı bulsa da bazı müşteriler bu ücreti vermeye başladı bile.

 

Yazar Hakkında

Rothstein

Yorum Bırak